Darmowy program do projektowania wnętrz?

3

projektowanie_wnetrzNET+ 2010

Jednym z popularnych, łatwych w użyciu programów do projektowania i aranżacji wnętrz jest NET+ 2010. Program jest w polskiej wersji językowej i zawiera sporą bazę różnego rodzaju mebli oraz elementów wyposażenia. Pozwala na dokładne zaplanowanie pokoju, łazienki, kuchni, sypialni. Możliwa jest wizualizacja projektu 3D. Projekty można zapisywać i drukować.

W najnowszej wersji, oprócz trójwymiarowych modeli mebli i sprzętów do kuchni, pokoi, biur i łazienek, znajduje się kolekcja mebli BLACK RED WHITE, w tym: komplety salonowe, klasyczne i nowoczesne systemy modułowe do różnego typu pomieszczeń, meble tapicerowane, zestawy do przedpokoi i inne. Do dyspozycji są również kolekcje płytek ceramicznych następujących producentów: CERAMIKA KOŃSKIE, CERAMIKA PARADYŻ, CERAMIKA PILCH, DOMINO, KWADRO CERAMIKA oraz VENUS CERAMIKA, a także biblioteki modeli dodatków, urządzeń AGD i RTV, lamp i kominków. Biblioteki modeli mogą być poddawane aktualizacji oraz uzupełniane o nowe elementy.

Program można ściągnąć tu.

IKEA Home Planner

Kolejnym dobrym programem do aranżacji wnętrz jest aplikacja sieci handlowej IKEA.  Program jest łatwy w obsłudze i pozwala na dokładne dopasowanie rozmiarów meblowanego pomieszczenia. Po ukończeniu projektu można wykonać profesjonalny wydruku z podanymi wymiarami.

Wykonany projekt można zapisać na serwerze IKEA. Dzięki temu można pokazać go pracownikowi działu mebli kuchennych w sklepie IKEA i skonsultować się z nim przed dokonaniem zakupu.

Program można ściągnąć tu.

VoxBox

Program do aranżacji wnętrz udostępniany bezpłatnie przez producenta mebli VOX. Umożliwia zaprojektowania wnętrza w kilku prostych krokach. Tak jak w przypadku innych narzędzi udostępnianych przez producentów mebli wybierać możemy tylko z katalogu mebli oferowanych przez firmę VOX. Trzeba jednak przyznać, że ich gama jest imponująca i jest w czym wybierać. Dostępne są meble do pokoju dziennego, sypialni, gabinetu itd.

Program można ściągnąć tu.

3 KOMENTARZE

  1. heh. chciałam zobaczyc te glazure krolewska lecz niestety są pod upadłością likwidacyjną i nie można w nic wejśc na stronie.. pech.

  2. Jak już się zaprojektuje wnętrze, trzeba też je wyposażyć. Nowoczesne wnętrza zawierają dużo metalowych elementów – metaliczny połysk powoduje, że natychmiast kierujemy ku nim wzrok. W dzisiejszych czasach metal dociera do kuchni, salonu, sypialni, a nawet łazienki.

  3. Ja kiedy zaczełam projektowac łazienke to od razu skorzystałam z pomocy projektantów na stronie glazura królewska.
    To tez jest dobry pomysł na ładną łazienke.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here