Jak przygotować dziecku kinderbal?

0

W ostatnich latach sposób przygotowania urodzin dziecka znacznie się zmienił. Tzw. kinderbale odbywają się w różnych, dziwnych miejscach. Zaczynając od basenów, restauracji, kin, a kończąc na placu zabaw czy parku linowym.

Obecnie rodzice prześcigają się w pomysłach, wynajdując dla swoich dzieci niezapomnianych wrażeń, np. zamknięcie dziecka w wielkiej bańce mydlanej. Coraz częściej zamawiani są fotografowie. Zaskoczyć potrafią również przepiękne torty, wystrój wnętrza. Oprócz podstawowych animacji i zabaw dzieci chcą np. karaoke, popularnością cieszą się różne urządzenia elektroniczne, np. xbox. Jednak dzieci nie zapominają o piłkarzykach czy kalamburach.

Dla młodszych dzieci urodziny są przygotowywane na podstawie bajki czy opowiadania. Pojawiają się postacie z najnowszych i najmodniejszych bajek. Ważne jest aby bohaterowie byli lubiani i rozpoznawani.

Dla nastolatków sprawdzają się gry towarzyskie i turnieje muzyczne. Stół małego solenizanta zaopatrzony jest w to, czego na co dzień nie pozwalają mu jeść rodzice, czyli: chipsy, ciasteczka, czekolada, popcorn, torty z dużą ilością bitej śmietany oraz szampan. Królową posiłków jest pizza. Jednak dociera też moda na zdrowe jedzenie, więc na stołach co raz częściej pojawiają się owoce, soki i woda do picia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here