Jak dobrze wyjść na zdjęciach?

0

Przede wszystkim wcześniej popracuj przed lustrem. Sprawdź czy korzystniej wyglądasz patrząc w lustro na wprost, czy lepiej, gdy lekko przechylisz głowę. Nie ma idealnej wskazówki dobrej dla każdego. Modelki bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, kiedy wyglądają najlepiej, i potrafią wykorzystać to w pracy. Możemy również poprosić koleżankę o zrobienie kilku zdjęć. Dzięki takiej niezobowiązującej sesji, dowiemy się, jak dobrze ustawić się przed obiektywem.

Przed zdjęciem przypudrujmy błyszczące czoło, nos i brodę, gdyż na zdjęciach nigdy nie wyglądają dobrze.

Wyprostuj włosy ponieważ odwracają one uwagę od zmarszczek.

Noś obcasy!

Zapobiegnij mruganiu.

Popatrz się przez chwilę na jakiś jasny punkt, jak latarka albo inne źródło światła. To zmniejszy wielkość źrenicy a tym samym prawdopodobieństwo, że na zdjęciu wyjdą Ci czerwone oczy.

Pozuj! Gdy ktoś chce Ci zrobić zdjęcie, przerwij rozmowę (osoby, które rozmawiają podczas robienia zdjęć, nigdy nie wyglądają na nich korzystnie). Poświęć te kilka sekund na pozowanie. Jeśli jesteś przy stole, przerwij jedzenie. Popatrz w obiektyw i uśmiechnij się. Zdjęcia nie powinny być robione „z dołu”. Takie ustawienie obiektywu sprawia, że sylwetka się skraca, a twarz zniekształca. Obiektyw powinien znajdować się na wysokości Twojej twarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here