Zabawy weselne

0

W sieci można znaleźć bardzo dużo różnych zabaw weselnych, jednak później w czasie zabawy niektóre z nich okazują się niezbyt fajnymi. Poniżej podajemy trzy tzw. „pewniaki” które sprawdziły się na niejednym weselu (a wiemy to z doświadczenia):

MIESIĄC URODZIN

Orkiestra jest poproszona, o wyczytywanie kolejno nazw miesięcy, począwszy rzecz jasna od stycznia, lutego itd. kończąc na grudniu. Ci goście, którzy urodzili sie w poszczególnych miesiącach powinni wstać i pomachać do pozostałych gości. zabawa prosta, ale daje dużo uciechy, zwłaszcza na początku zabawy, kiedy jeszcze nie wszyscy sie znają.

POŃCZOCHY

Przed zabawą należy sobie przygotować 4 pary pończoch, uciętych mniej więcej na długości 30 cm. Para młoda wybiera cztery pary chętne do zabawy, a następnie panie zakładają swoim mężczyznom wspomniane pończochy na głowę. Cały dowcip polega na tym, że panie ściągają je z głowy panom trzymając za węzełek zawiązany na końcu każdej pończochy. Miny wychodzą niesamowite!!! Można się nieźle uśmiać. Najśmieszniejsza twarz zostaje nagrodzona prze Parę Młodą.

PODAJ DALEJ

Zabawa sprzyjająca szybszej integracji i często organizowana w pierwszych godzinach zabawy. Zabawa zaczyna się od Pary Młodej, która wymyśla jakieś hasło i przekazuje je swoim sąsiadom, którzy z kolei także przekazują je swoim sąsiadom itd. Hasło może być np. „Witam szanownych gości” albo „Miło nam, że tu jesteście”, a może cos bardziej oryginalnego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here