Dokąd wybrać się na pierwszą randkę?

0

randkaPierwsze spotkanie jest zawsze fascynującym i niezapomnianym przeżyciem. Jest się bowiem szczęśliwym, że w końcu znalazła się okazja, by spotkać się z osobą, która ci się podoba. Pojawiają się różne emocje: strach, ciekawość, radość oraz- te najwspanialsze- motylki w brzuchu. Wielu z nas zastanawia się, dokąd wybrać się na pierwszą randkę, dokąd zaprosić drugą osobę, by jej zaimponować. Wyszukanie idealnego miejsca na to spotkanie jest wręcz nauką samą w sobie. Zależy to oczywiście od waszych upodobań i charakterów. Dajcie się porwać fantazji, która ma nieograniczone możliwości.

Kilka miejsc- popularnych bardziej i mniej- znajduje się poniżej. Przejrzyj ich wady i zalety i zadecyduj sam/a. A może ty sam/a coś wymyślisz?

Najbardziej popularnym miejscem jest kawiarnia. No tak, miejsce eleganckie, niezobowiązujące- to zdecydowanie zaleta. Jednak randka w kawiarni szybko się zakończy, bowiem ile można pić kaw czy herbat? Spotkanie w tym miejscu to bardzo „statyczna” opcja dla leniuchów i osób wygodnych, często idących na łatwiznę.

Będąc bardziej kreatywnym, możemy zabrać drugą osobę na piknik. Wystarczy dobra pogoda i pomysł, jak oraz gdzie ten piknik urządzić. Duży koc, butelka wina (lub Coca-coli), owoce, kanapki… wszystko, na co tylko macie ochotę. W parku, lesie, na łące, nad jeziorem- można się relaksować i bawić jedzeniem, jednocześnie ciesząc się bliskością przyrody. Minusem może być towarzystwo żyjątek leśnych lub polnych, które jednak nie są groźne i można je wytrzymać.

Kino jest, moim zdaniem, generalnie złym pomysłem na pierwszą randkę. Gdy spotykacie się po raz pierwszy, należy się poznać, porozmawiać, dowiedzieć czegoś o sobie nawzajem. Powinniście raczej oglądać siebie, aniżeli film. Kino jest dobre dla randkowiczów z dłuższym stażem.

Oryginalnym pomysłem na randkę może okazać się wspólna wycieczka rowerowa. Czeka was jednak dużo pracy przed nią, bowiem, by uniknąć niemiłych niespodzianek, należy sprawdzić, czy rowery, które macie, są sprawne. Należy również przemyśleć trasę. Najlepiej wybrać się w miejsce dobrze znane i lubiane tak, by dobrze się ze sobą bawić i jednocześnie nie zgubić się. Warto także zrobić sobie przerwę, by popatrzeć sobie w oczy i poznać się nawzajem. Rowery można połączyć z piknikiem! 🙂

Natura sama dba o romantyczną atmosferę. Niestety- w naszym klimacie możliwe jest to tylko wiosną oraz latem. Drodzy randkowicze, nie załamujcie się, są przecież ogrody botaniczne, miejsca niezwykle egzotyczne i znakomicie nadające się, by czuć się swobodnie nawet do tego stopnia, by wyznać drugiej osobie miłość.

Dyskoteka jest również popularnym miejscem spotkań wielu młodych osób. Można tam poznać wielu ciekawych ludzi, jednak na pierwsze spotkanie, moim zdaniem, to miejsce się nie nadaje. Jest tu zbyt gwarnie i tłoczno. Partnerzy nie mają możliwości spokojnie porozmawiać (jeśli chcą, zmuszeni są przekrzykiwać muzykę oraz bawiące się osoby). Nie ma tu także intymnej atmosfery- tego czegoś, co mogłoby dodać magii nowej znajomości i przerodzić się w coś więcej, niż tylko koleżeńską sympatię..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here