Jak się oświadczyć?

0

oswiadczynyOświadczyny to wyjątkowy moment dla każdego związku. Czas, w którym związek staje się czymś formalnym. Moment oświadczyn wspominamy tak samo często jak ślub oraz wesele, choć dlatego warto się do nich dobrze przygotować. Młodzi ludzie zadają sobie pytanie: „skąd mam wiedzieć, czy to na pewno ta osoba?” oraz „jaki moment czy sposób jest odpowiedni?”. Odpowiedź, oczywiście, jest prosta- na to nie ma reguły. Każdy jest inny i każdy lubi coś innego, dlatego poniżej znajduje się kilka ważnych wskazówek, a reszta zależeć będzie wyłącznie od osoby oświadczającej się..

W życiu każdego mężczyzny przychodzi w końcu moment, kiedy musi się ustatkować. Zatem do dzieła, młody mężczyzno. Dowiedz się, co powinieneś zrobić, by wypaść jak najlepiej i nie wyjść na tak zwanego prostaka podczas oświadczyn.

Oczywiście, wypada odwiedzić rodziców ukochanej. To zwyczaj, który robi ogromne wrażenie na przyszłych teściach. Nie jest to wcale staromodne tak, jak wiele osób uważa, a godne polecenia wszystkim, którzy chcieliby usłyszeć „tak”. Ubierz się zatem elegancko i poproś o rękę córki. By „przekupić” jej rodziców warto kupić jakiś bukiet kwiatów dla mamy, a dla taty- o ile wiesz, że to lubi- butelkę dobrego wina.

Przyszła kolej na pierścionek.. Tak, wybór odpowiedniego pierścionka to niezwykle trudne zadanie dla mężczyzny. Musisz się pokusić o jakiś podstęp, zabierając siostrę lub przyjaciółkę swojej lubej, która będzie znała rozmiar oraz gust narzeczonej. Nie wybieraj jednak pierwszego lepszego pierścionka- przyjrzyj się narzeczonej, zaobserwuj, jaką nosi biżuterię, a może po prostu podczas wyprawy do centrum handlowego zahaczcie o sklep jubilerski tak, by pomogła ci wybrać kolczyki dla mamy czy babci- luba z pewnością zwróci uwagę na pierścionki i tym sposobem będziesz wiedział, który może się jej spodobać.

Niestety, pierścionek to nie wszystko. By mieć większe szanse, warto kupić ukochanej kwiaty. Jakie? Ile? Ciężko powiedzieć. Najlepiej udaj do najlepszej kwiaciarni w mieście i zapytaj panią, która z pewnością ma doświadczenie. Jej rady z pewnością będą najcenniejsze.

Pamiętaj, by nie wzbudzić w ukochanej podejrzeń. To naturalne, że będziesz potrzebował czasu, by wszystko zaplanować i dopiąć na ostatni guzik. Cóż, niezbędne będzie zaangażowanie w to kłamstwo wielu osób, które po pierwsze, pomogą ci w wyborze i organizacji, a po drugie, dadzą ci dobre alibi.

Gdy nadejdzie ten dzień, scenariusz „imprezy” powinien być ułożony w twojej głowie. Możesz oczywiście zorganizować romantyczną kolację we dwoje, możesz oświadczyć się wybrance w Paryżu (jednak niewielu na to stać). Można zaangażować straż pożarną, by użyczyli ci wozu strażackiego i unieśli do okna wybranki. Można wybrać lot balonem- to dość niespotykany pomysł. Można poprosić wybrankę o rękę na egzotycznej plaży o zachodzie słońca, bądź na szycie góry po wyczerpującej wspinaczce.

We dwoje czy w gronie rodziny- to jest nieistotne. Ważne, by oświadczyny były szczere, byś był pewien, że ta osoba jest tą jedyną osobą, z którą chcesz być do końca twoich dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here