Jak skutecznie uwodzić?

0

zakochaniUwodzenie, flirtowanie jest bez wątpienia sztuką niezwykle trudną. Ciężko jest bowiem zrozumieć płeć przeciwną. Jeżeli pragniesz oczarowywać płeć przeciwną, przeczytaj, jakie mamy dla ciebie rady.

Pamiętaj, że uwodzenie nie rządzi się żadnymi sztywnymi regułami. Chcąc oczarować mężczyznę, nie myśl ciągle o tym, żeby przestrzegać reguł, ponieważ przestajesz być wtedy spontaniczna i  możesz zamknąć się na nowe możliwości. Wiedziona przekonaniem o słuszności tego co robisz, możesz bezkarnie igrać z regułami. Ale nie wszystkimi. Pamiętaj o tym, by zawsze utrzymywać kontakt wzrokowy. Nie pozwoli to rozmówcy na odwrócenie od ciebie wzroku, będzie za tobą podążał z ciekawości, chęci poznania i może czegoś jeszcze..

Pamiętaj, że w każdym wieku masz coś do zaoferowania płci przeciwnej. Gdy masz 20 lat- twoja ciekawość i spontaniczność uwodzą mężczyzn.  Oni uwielbiają, gdy wydajesz się być zachwycona ich często bezużyteczną wiedzą, to ich nawet podnieca. Trzydziestki potrafią ubierać się zabójczo seksownie. Nie odsłaniają ciała tak, jak robią to nastolatki, jednak pamiętać należy, że zasłonić tak, by było sexy, należy po prostu umieć. Ich skóra jest pięknie dojrzała i ma niepowtarzalny blask- mężczyźni to uwielbiają. W wieku czterdziestu lat, kobieta jest wyrozumiała. To właśnie kobiece doświadczenie oraz mądrość przyciągają mężczyzn. Warto także pamiętać, że oczy kobiety nigdy się nie starzeją. Uwodząca czterdziestka ma iskry w oczach niczym nastolatka.

Uwodzicielkom fachowcy radzą dopasować się do uwodzonego. Dopasuj więc tempo i intonację do osoby, z którą rozmawiasz. Jeżeli twój rozmówca lubi rozmawiać głośno, też tak zrób, jeżeli natomiast cicho- zwolnij oraz ucisz swoje słowa. Wasze głosy mają być jak najbardziej do siebie podobne.

Także twoja pozycja ciała powinna być dopasowana do pozycji uwodzonego. Powtarzaj jego gesty, stań się jego odbiciem. Staraj się jednak nie robić z tego komedii.  Nie rób tak, gdy on tak robi. Po prostu obserwuj jego gesty i w momencie, gdy zaczynasz mówić- zacznij zachowywać się tak jak on.

Wygląd, spojrzenie, ton głosu, gestykulacja.. To jedne z głównych czynników zapewniających sukces. Wiosna się zbliża- czas kołatania serca, miłości, flirtu. Opanuj sztukę uwodzenia, by w miesiącu miłości- maju- móc czuć się szczęśliwą i- przede wszystkim- zakochaną!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here