Jaki prezent wybrać dla kobiety w ciąży?

0

Ciężko jest wybrać odpowiedni prezent dla ciężarnej kobiety. Problem ten mają szczególnie mężowi i partnerzy szczęśliwych Pań. Dlatego podpowiemy kilka pomysłów, które mogą być rozwiązaniem problemu.

  • Wizyta w Spa. Chwila relaksu i zapomnienia na pewno sprawi wielką radość kobiecie w ciąży. A może nowa fryzura? Albo odwiedziny u kosmetyczki? Dla mężczyzn może wydawać się to nie wiele, ale dla ciężarnej kobiety, (ale nie tylko) to świetny odpoczynek i regeneracja.
  • Jeżeli nie stać nas na Spa, to wystarczy, że przygotujesz całą wannę wody z bąbelkami, ustawisz zapachowe świece, włączysz ulubioną muzykę. Nie zapomnij usługiwać kobiecie – jeżeli sobie tego zażyczy.
  • Zakupienie zestawu ulubionych filmów będzie świetnym rozwiązaniem, dla tej kobiety, która w ostatnim miesiącu ciąży musi leżeć w łóżku. Ulubiona płyta z muzyką bądź ciekawa książka też będzie przydatna.
  • Dobrym rozwiązaniem może również być poduszka ciążowa. Ciężko jest wygodnie spać z ciągle rosnącym brzuchem a taka poduszka może zdziałać cuda.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here