Jakie kwiaty dla kobiety?

1

Kwiaty dla kobiety to coś więcej niż roślinki. Szczególnie, jeśli wręcza je ukochany mężczyzna i najlepiej bez powodu, a przynajmniej nie z powodu wyrzutów sumienia.

Jednak zawsze istnieje dylemat, jakie kwiaty i na jaka okazję pasują. Jeśli znamy gust kobiety, to nie ma znaczenia okazja. Jeśli kobieta kocha czerwone róże, to nie należy się martwić, że są zwyczajne, tandetne albo nie wypada. Gorzej wygląda kwestia, jeśli nie wiemy co lubi dana kobieta. Wówczas trzeba zdać się trochę na własną intuicję.

Czym kobieta młodsza, tym bardziej  można poszaleć z kolorami.

Oczywiście dużą rolę odgrywa okazja. Jeśli to jest pierwsza randka, to można spontanicznie wręczyć nawet polne kwiaty. Czasami taki bukiecik wywoła szczerszy uśmiech niż cały kosz róż. Jeśli idziemy na urodziny lub imieniny, to wypadałoby zachować umiar, ale nie zapomnieć o nutce elegancji.

Wiek i okazja to jedno, ale pozostaje jeszcze stopa zażyłości. Jeśli dobrze znamy kobietę, to nie ma problemu i możemy puścić wodze fantazji. Bukiet może być bardziej ekstrawagancki, wymyślny i łączyć różne rodzaje kwiatów. Jednak, jeśli kobieta jest nowopoznaną osobą lepiej zachować umiar.

Dla zdecydowanych wielbicielek kwiatów, które wręcz je kolekcjonują będzie również odpowiadał jakiś kwiat doniczkowy. W tym przypadku oryginalność jest zawsze na miejscu.

Mimo wszystko każdej kobiecie kwiaty sprawiają przyjemność, bez względu czy deklaruje, że je lubi, czy nie.

 

1 KOMENTARZ

  1. Doprawdy, potrzeba sporo wdzięku, aby napisać tekst o powyższym tytule i nie wspomnieć ani jednego gatunku kwiatów, za to wypełnić tekst przymiotnikami i nazwami
    kategorii florystycznych 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here