Ile kosztuje przegląd rejestracyjny?

14

Cena przeglądu rejestracyjnego ustalana jest urzędowo i w całym kraju wynosi tyle samo.auto

 1. Samochód osobowy o masie całkowitej do 3,5 t = 98 zł
 2. Samochód osobowy z instalacją gazową = 161 zł
 3. Motocykl,  ciągnik rolniczy = 62 zł
 4. Przyczepa do 3,5 t = 78 zł
 5. Samochód TAXI = 140 zł
 6. Samochód TAXI z instalacją gazową = 203 zł
 7. Samochód przystosowany do nauki jazdy = 146 zł
 8. Samochód uprzywilejowany = 148 zł
 9. Samochód sprowadzony z zagranicy (pierwsze badanie w kraju) = 169 zł
 10. Motocykl sprowadzony z zagranicy (pierwsze badanie w kraju) = 116 zł
 11. Samochód po zmianach konstrukcyjnych = 180 zł
 12. Samochód osobowy po kolizji drogowej = 94 zł
 13. Samochód osobowy po kolizji drogowej z zabranym dowodem rejestracyjnym = 192 zł
 14. Samochód osobowy po zamontowaniu haka holowniczego = 35 zł

14 KOMENTARZE

  • Na pewno poza standardowym przeglądem były jakieś drobne regulacje typu ustawienie świateł itp. Za każdą taką operację pobierają parę złotych.

 1. Kto ten bzdury powymyślał? przecież ten cennik jest od dawna nieaktualny, a nawet jak był aktualny to i tak miał błędy 🙂

 2. antyDaniu – to ty Głupiś “antydaniu”, że ho ho ho…
  Daniu ma zupełną rację. A ty jakżeś głupi , to sie nie wypowiadaj

 3. witam stacja kontroli pojazdow nie ma prawa skasowac cie za brak miejsca w dowodzie tylko dac tobie swistek ze przeglad jest i poinformowac o tym ze masz wymienic dowód i wtedy w urzedzie na podstawie tego swistka pani bądz pan z urzedu wbija ci date przegladu z tego swistka ze stacji i sprawa zalatwiona. ZOSTAŁEŚ NACIĄGNIĘTY NA KOSZTY!!! proponuje teraz isc do prawnika i wywalczyc swoje ze stacją za oszustwo na 1000% masz wygrane a wyciagniesz z tego min 1000zł odszkodowania tylko idz do prawnikai przedstaw mu to moj szwagier mial to samo! nie sluchaj innych prawnicy przewaznie biora do 20% sumy a to itak sie oplaca! powodzenia (zresztą gwarantowanego)

  • Potwierdzam, że tak to się odbywa jak się skończą miejsca na pieczątki w dowodzie. Ostatnio byłem na przeglądzie i o to pytałem.

 4. Wczoraj byłem na przeglądzie rejestracyjnym sam. osobowego i zapłaciłem 98 zł za które dostałem paragon. Kazano mi jeszcze zapłacić 60 zł bo w dowodzie rejestracyjnym już nie było miejsca ,ale za to już nie dostałem żadnego pokwitowania. Czy to jest zgodne z prawem czy czasem nie jest to jakieś nadużycie ze strony stacji kontroli pojazdów.

  • Jeżeli diagnosta na zaświadczeni uzupełniał dane brakujące w dowodzie rej. ma prawo pobrać 60 zł za ustalenie danych Chyba że chce pracować za darmo i oszukiwać US.

 5. mam pytanie, zrobiłem dziś przegląd techniczny samochodu osobowego, w nast tygodniu będę miał zakładaną instalację gazową i czy będę musiał zrobić nowy przegląd czy dopiero za rok jak mi wygaśnie ten który robiłem dziś?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here