Gdzie urządzić wesele?

0

Ślub i wesele to chyba najważniejsze albo jedne z najważniejszych chwil w życiu każdego człowieka. Jednak zanim nastąpi ta chwila czeka każdego wiele decyzji i wyborów. Kwiaty, stroje, lista gości, itd. Jednak bardzo ważnym elementem jest miejsce, w którym odbędzie się wesele. I powstaje pytanie, gdzie?

Przy wyborze trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników. Po pierwsze jakimi funduszami dysponujemy. Im więcej posiadamy pieniędzy tym lepsze miejsce możemy wybrać. Oraz to ilu gości zapraszamy.

Miejsce warto zaplanować szybciej. Rok, a nawet dłużej przed datą ślubu. Wówczas mamy czas na zrobienie listy miejsc nas interesujących oraz ich porównanie.

Jeśli zapraszamy gości z daleka to dobrze byłoby, gdyby takie miejsce oferowało również miejsca noclegowe.

Kolejną ważną rzeczą jest jadłospis i ceny. Nie warto bawić się w samodzielne przygotowywanie posiłków, ponieważ w rezultacie możemy przepłacić i w dodatku zajmie to nam mnóstwo czasu.

Następnym aspektem jest kwestia stylu w jakim będzie ślub. Czy to będzie tradycyjny ślub, czy bardziej nowoczesny. Na topie są obecnie eleganckie lokale, jednak to zabiera urok tradycji i namiastkę dawnych czasów. Szczerze mówiąc goście zazwyczaj bawią się lepiej w zwykłych lokalach, niż w bardzo eleganckich, gdzie często panuje napięta i sztywna atmosfera.

Lokalizacja też powinna być dogodna, aby goście się nie pogubili, ani nie mieli problemu z powrotem do domu.

Jednak najważniejszą sprawą jest zadowolenie samych zainteresowanych, czyli pary młodej. To ich wybór i w szczególności im ma się podobać.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here