Jak wybrać idealną salę weselną?

1

sala_weselnaSala weselna to miejsce, gdzie para młoda będzie podejmować swoich gości, to tu wszyscy spędzą wyjątkową noc. Dlatego tak bardzo ważna i trudna jest decyzja o wyborze odpowiedniego miejsca. Jak nie popełnić błędu wybierając miejsce na nasze wymarzone wesele? Gdzie je zorganizować? W typowej Sali weselnej, na dworku, czy pałacu lub restauracji?

Pierwszym krokiem jest zastanowienie się, ilu gości planujecie zaprosić na uroczystość. Ilość osób na weselu decyduje bowiem o wyborze sali. Warto także zastanowić się, jaki styl się Wam podoba, na co zwracacie uwagę, a czego chcielibyście uniknąć. Warto wiedzieć, czy chce się salę o wystroju nowoczesnym, czy może stylizowaną na dworek, bądź komnatę w pałacu.

Kolejnym krokiem przy wyborze będzie poznanie oferty sal, które są w rejonie- wystroju, cen, menu oferowanego przez właściciela. Warto mieć na uwadze wyłącznie te sale, które pomieszczą planowanych gości.

Szukając salę warto jest już mieć ustalony termin ślubu tak, by wiedzieć, które sale należy wziąć pod uwagę. Salę często trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

Warto wiedzieć, że wśród ofert lokali często w cenie proponowany jest chleb na powitanie pary młodej, kieliszki, które można stłuc, tort weselny. Zdarza się jednak, że tak nie jest, dlatego przed podpisaniem umowy należy dopytać o wszystkie szczegóły nawet takie, jak różne ustawienia stołów, mając nie tylko stoły prostokątne, ale także okrągłe oraz pokrowce na krzesła.

Wybór odpowiedniego miejsca, jedzenia oraz muzyki na wesele to najważniejsza kwestia. Gdy te trzy rzeczy są doskonale wybrane, wesele na pewno się uda, a goście oraz młoda para wspominać będą zabawę przez długie lata.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here