Biżuteria hand made, czyli co robić w czasie nudy?

0

kolczykiBywa tak, że mamy dużo wolnego czasu, nudzi się nam i nie wiemy co ze sobą zrobić. Jest wiele sposobów na nudę. Książki, film, muzyka, spacer, sprzątanie, impreza, ale co jeśli one też się nam już znudziły? Wówczas możemy się zająć czymś co nazywa się biżuteria hand-made.

Hasło zapewne większości znane, bo coraz popularniejsze. Jednak zamiast kupować gotowe ze sklepu czy stoiska możemy same pobawić się w artystki. Nie wymaga to wielkich nakładów finansowych. Wystarczy zaopatrzyć się w jakieś koraliki, druciki, zawieszki, itp. Wszystko można kupić w pasmanteriach albo w sklepach internetowych.

Niech nas nie martwi to, że nigdy nie miałyśmy zdolności artystycznych. Czasami niby coś banalnego okazuje się dziełem. Po drugie ważna jest satysfakcja jaką będziemy miały po zrobieniu własnych kolczyków albo bransoletki. Inspiracji oraz całych opisów, jak wykonać taką biżuterię można znaleźć na wielu stronach internetowych.

Upiększać nasze małe arcydzieła możemy również szydełkiem, jeśli ktoś oczywiście potrafi się nim posługiwać. Naprawdę piękne wychodzą różnego rodzaju wydziergane broszki i kolczyki.

Trochę cierpliwości i zaczniemy robić naprawdę profesjonalne rzeczy. Jeśli uznamy, że są dobre możemy na tym nawet zarobić wystawiając na aukcjach albo zrobić komuś miły prezent.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here