Jak przedłuża się rzęsy?

0

Możemy dokleić rzęsy dowolnej długości (nawet do 50% dłuższych od własnych). Długość ta uzależniona jest od stanu naturalnego naszych rzęs i proporcji twarzy. Rzęsy możemy wydłużać zarówno na górnej jak i dolnej powiece. Sztuczne rzęsy dokleja się na całej długości rzęs (dzięki czemu nie odklejają się i wypadają dopiero wraz z naturalnymi rzęsami). Są lekkie i nie odkształcają się, nawet w trakcie snu. Można również dobrać barwę do koloru tęczówki. Taki zabieg trwa ok. 3 godzin. Efekty utrzymują się ok. 3 tygodni a czasem 3 miesiące.

Cena: 500-1000zł. Uzupełniania: 200-350zł.

Jest również krótsza wersja zabiegu – Blink&Go by Nouveau Lashes. W tym przypadku nakładanie rzęs trwa 30 minut a efekty utrzymują się przez 2 tygodnie. Po tym czasie rzęsy zdejmuje się u kosmetyczki. Cena takiego zabiegu to: 150-300zł.

Doklejane rzęsy traci się z naturalnymi dlatego musimy je regularnie uzupełniać. Trzeba to robić co 2-3 miesiące, inaczej rzęsy będą przerzedzone i nie będą wyglądać estetycznie.

Może również zdarzyć się uczulenie na klej stosowany przy zabiegu. Dermatolodzy przestrzegają, że często powtarzany zabieg może trwale uszkodzić mieszki włosowe wokół oczu i rzęsy kilkakrotnie obciążane włóknem mogą wypaść razem z uszkodzoną torebką i nigdy nie odrosnąć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here